У Києві відбудеться презентація Євангелія для незрячих

У суботу, 2 жовтня о 13 годині, у Києві відбудеться презентація Євангелія та книги Діянь апостолів для незрячих, тобто, написаних шрифтом Брайля. Видання є результатом співпраці Патріаршої катехитичної комісій Української Греко-Католицької Церкви з Українським товариством сліпих.

Запрошуємо всіх зацікавлених на презентацію Євангелія та книги Діянь апостолів шрифтом Брайля, яка відбудеться 2 жовтня 2021 року у приміщенні Собору Воскресіння Христового (Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 5 (метро Лівобережна)в рамках святкування Дня катехита у Київській Митрополії.

Нове видання видрукуване у Республіканському будинку звукозапису і друку Українського товариства сліпих та є справжнім подарунком для незрячих, адже в Україні таких видань є обмаль. Подібне видання (Євангеліє) українською мовою було здійснено ще у 90-х роках минулого століття товариством «Світло на Сході», та більшість його тиражу здебільшого потрапила у бібліотеки.

Святе Письмо повинно стати основою життя, настільною і щоденною книгою кожного християнина. Тому Українська Греко-Католицька Церква, яка розуміє це і чуйно прислухається до потреб кожного свого вірного, підтримала видання Євангелій від Матвія, Марка, Луки і Йоана та книги Діяння апостолів рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Дбаючи таким чином про доступність Слова Божого для людей з особливими потребами, Церква тим самим показує, що Христос звертається до усіх, не зважаючи на їх особливості чи фізичні обмеження.

Після презентації, на завершення святкування Дня катехита у Київській Митрополії, буде проведено молитовне читання Святого Письма (Lectio Divina), до якого Українська Греко-Католицька Церква запрошує приєднатися усіх охочих.