Керівні органи

Правління Київської міської організації УТОС

  1. Новосецький Михайло Миколайович, голова правління, заступник голови Центрального правління Українського товариства сліпих
  2. Романюк Віктор Володимирович – заступник голови правління, заступник директора з соціальних питань Київського УВП №2 УТОС
  3. Федорець Петро Семенович – заступник голови правління, директор Реабілітаційного центру Українського товарства сліпих
  4. Бабич Лідія Михайлівна – голова правління Київської ТПО №1 УТОС
  5. Бойко Ольга Павлівна  – голова правління ВПО, директор клубу Київського  УВП №4 УТОС
  6. Голубенко Володимир Віленович – голова профспілкового комітету Київського УВП №1 УТОС
  7. Драчевська Татьяна Євгенівна – голова правління Київської ТПО №3 УТОС, голова правління  Київської обласної  організації УТОС
  8. Євсєв’єв Генадій Андрійович- президент ВГО «Генерація  успішної дії»
  9. Івасенко Марія Іванівна – виконувач обов’язків  директора Київського УВП №3 УТОС
  10. Коник Валентина Михайлівна- голова правління ВПО Київського УВП №1 УТОС
  11. Лещенко Галина Олексіївна – голова профспілкового комітету Київського УВП №4 УТОС
  12. Ліціс Антон Олегович –  секретар-референт Київського УВП №3 УТОС
  13. Подобед Андрій Олексійович – викладач гімназії
  14. Радіонов Валентін Євгенович – голова правління ТПО №2 УТОС
  15. Савчук Ярослав Григорович – начальник  відділу з питань виробничої діяльності Центрального правління УТОС
  16. Самборська Анна Петрівна – заступник директора комунальної некомерційної установи “Київський центр незрячих”
  17. Суркова Тамара Федорівна – голова правління ВПО Київського УВП №2 УТОС
  18. Шульгін В´ячеслав Євгенович – голова правління ВПО Київського УВП №3 УТОС
  19. Щербань Наталья Анатоліївна – директор Ре5спубліканського будинку звукозапису та друку УТОС, в. о. головного редактора ПОГ «Об´єднана редакція періодичних видань УТОСу «Заклик»
  20. Ясельська Олена Володимирівна – голова правління Київської ТПО №4 УТОС

Ревізійна комісія Київської міської організації УТОС

  1. Коваленко Леонід Васильович
  2. Мегедь Неля Анатоліївна
  3. Радевич Надія Миколаївна
  4. Муляр Леонід Петрович
  5. Шурко Юлія Василівна