Відбулось чергове засідання правління Київської міської організаці УТОС

19 квітня 2012 року в читальному залі Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих імені М.Островського відбулось чергове засідання правління Київської міської організації Українського товариства сліпих.

Засідання розпочалось з спілкування з гостями. У засіданні правління прийняли участь Голова робочої групи «Соціальний Київ» Громадянського форуму міста Києва Вернигора Надія Федорівна та Заступник начальника Управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України у місті Києві Недільникова Людмила Миколаївна.

Гості у своїх виступах надали коротку інформацію щодо соціального захисту та пенсійного забезпечення Киян, зокрема інвалідів по зору, розповіли про поточну роботу, поділилися плани на майбутнє та відповіли на запитання членів правління.

Після спілкування з гостями члени правління розпочали розгляд питань порядку денного, який був досить насичений різноманітними питаннями, зокрема:

1. Інформація голови робочої групи «Соціальний Київ» Надії Федорівни Вернигори про організацію соціальної роботи в м. Києві
2. Про проведення звітних конференцій в ПО
3. Про відзначення Дня Перемоги – 9 травня
4. Про відзначення Дня заснування Українського товариства сліпих –  4 червня
5. Проведення 19 жовтня міжобласного конкурсу «Ерудит»
6. Подання історій первинних організацій, підприємств на сайт КМО УТОС
7. Про організацію молодіжних груп
8. Розподіл озвучених будильників
9. Про працевлаштування інвалідів по зору первинними організаціями
10. Листи вищестоящих організацій
11. Затвердження протоколів засідань бюро КМО
12. Ремонт автомобіля ВАЗ-21093
13. Про погодження графіку відпусток працівників КМО УТОС
14. Різне.