Відбулось чергове засідання правління КМО

4-го липня в приміщенні Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих імені Миколи Островського відбулось засідання правління Київської міської організації Українського товаритсва сліпих.

В ході засідання обговорювались питання щодо одержання фінансвової підтримки з бюджету міста Києва на статутну діяльність територіальних первинних організацій; про подальші дії щодо відситоювання права на пільговий проїзд, про проведення заключного етапу конкурсу серед хорових колективів УТОС, про відзначення активу організації грамотами з нагоди 85-річчя з дня заснування УТОС та інші поточні питання.

Члени правління висловили стурбованість зміною порядку фінансової підтримки діяльності громадських організацій, адже лише три з чотирьох організацій змогли подати свої документи до розгляду відповідною Комісією, проте хто скільки в підсумку отримає коштів, ще не визначено. І коли буде визначено – невідомо.

Щодо питання монетизації – правління вирішило на час слухань справ по суті утриматись від проведення пікетів суду. В разі необхідності – піукетувати Київську міську раду в дні розгляду відповідного проекту рішення.