У КМДА обговорили впровадження монетизації транспортних пільг

13-го квітня за участі директора Департаменту соціальної політики КМДА Юрія Крикунова та інших структурних підрозділів відбулась робоча зустріч з представниками громадських організацій осіб з інвалідністю щодо початку роботи по впровадженню прийнятих урядом у березні постанов, які вводять монетизацію транспортних пільг окремим категоріям громадян.

Присутній на нараді голова правліннм КМО УТОС Михайло Новосецький привернув увагу керівництва міста до проблематики застосування актів КМУ, зокрема щодо обмеженого ліміту поїздок, неврегульованості питання пільгового проїзду супроводжуючого особи з інвалідністю по зору першої групи, та і зрештою, питання розрахунку за проїзд, адже незрячі, не бачачи купюр, можуть одержати решту нижчого номіналу, ніж є насправді.

Юрій Крикунов повідомив, що це питання наразі опрацьовується у мерії, проте реальних механізмів впровадження прийнятих урядом актів наразі немає. Просив звертатись з вмотивованими зверненнями від організацій, Департамент соціальної політики буде аналізувати та готувати свої пропозиції на колегію КМДА. Проте, наразі, у прийнятому урядом порядку немає можливості зробити і монетизацію, і залишити окремим громадянам немонетизовану пільгу. Тому, також потрібно вносити відповідні зміни до постанови КМУ, резюмував Ю.Крикунов.