Мистецький вечір на Київському УВП №3

19-го травня у клубі підприємства відбувся творчий вечір відомого у Києві виконавця, члена УТОС, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Руслана Іщенка «Душевні мелодії весни, літа ,моря». Програмою концерту стала добірка пісень на музику відомого композитора Анатолія Лаврінчука та вірші Миколи Луківа, Миколи Томенка та інших відомих поетів.

Захід, за практично повної зали, пройшов у дружній, сімейній атмосфері. Крім Руслана та самого Анатолія Лаврінчука, декілька творів талановитого митця виконала запрошена гостя концерту – народна артистка України Світлана Мирвода.

Слухачі, до яких долучається і автор цієї замітки, відзначили майстерність, любов до пісні тих, хто виступав на сцені та підтримували всіх гучними оплесками. Окрасою та доповненням, смисловим орнаментом концерту стали власні вірші та варіації на бандурі лауреата всеукраїнських конкурсів Юлії Григорук.

Значну роботу з підготовки вечора виконав художній керівник клубу УВП №3 В’ячеслав Шульгін, який виступив і як звукорежисер, і як спів акомпаніатор на сцені; проводив підготовчі репетиції.

         Сподіваюсь, що подібні заходи на базі наших закладів культури за участі талановитих митців не тільки Києва, але й України, будуть відбуватись частіше.

Посилання на окремі номери вечора будуть розміщені згодом.

Антон Ліціс, член правліггя КМО УТОС

На фото (зліва направо) : 1.Руслан Іщенко (соло); 2.Юлія Григорук (соло); 3.Світлана Мирвода (соло), Руслан Іщенко (акомпанімент); 4.Анатолій Лаврінчук (соло).