Київрада планує виділити додаткові кошти громадським організаціям для проведення загальноміських соціальних заходів

У столичній мерії хочуть виділити додаткові кошти на проведення загальноміських соціальних заходів. Сьогодні депутати постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту погодили внесення змін до програми «Соціальне партнерство» на 2016-2018 роки.

Мова йде про виділення коштів з міського бюджету для забезпечення проведення на належному рівні державних свят, визначальних та пам’ятних дат.

“Цим проектом рішення ми коригуємо суму для надання фінансової підтримки з бюджету міста на забезпечення та проведення загальноміських соціальних заходів. Мова йде про плюс 8% до визначеної раніше суми на 2018 рік. Відтак загальна цифра фінансування програми “Соціальне партнерство” становить трохи більше 23 мільйонів гривень. Я хочу нагадати, що нещодавно у мерії переглянули механізм надання фінансової підтримки громадським організаціям з міського бюджету. Згідно з рішенням, відбір ГО передбачає реалізацію розроблених ними проектів та буде здійснюватися винятково на конкурсній основі”, – директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Відтак, згідно з Програмою, цьогоріч планується виділити громадським організаціям осіб з інвалідністю 5,6 млн грн та 7 млн грн громадським організаціям ветеранів.

Проект рішення мають також розглянути на пленарному засіданні Київради.