ІНФОРМАЦІЯ ПРО «КАРТКУ КИЯНИНА»

Проект «Картка киянина» тепер буде цікавий не лише для пільговиків, які мають право на безкоштовний проїзд у метрополітені та знижки на ліки у КП «Фармація», але й для усіх киян.

Так, з грудня отримати картку можуть усі, хто живе або працює у Києві. Її власник може використовувати картку як проїзний у транспорті (поповнюючи рахунок на транспортному додатку), як звичайну банківську картку, як мультидисконтну картку з низкою знижок у різних торговельних мережах.

Так, компанія «Фуршет» прийняла рішення надавати знижку за карткою киянина на товари з державним регулюванням цін у розмірі 3% і на решту асортименту – 5%. Для тих, хто не має картки киянина, такі знижки надаються лише після того, як сума покупок у магазині сягне 20 тис. грн. Власники ж картки киянина матимуть знижки з першої ж покупки.

Крім того, мешканці столиці, які є власниками картки зможуть придбати техніку деяких торгових марок зі знижкою 5% у магазинах «Фокстрот. Техніка для дому».

Компанія «Тріолан», що надає послуги інтернету та кабельного телебачення, пропонує отримати безкоштовне підключення до своїх послуг. У середньому підключення до кабельного ТБ коштує 100 грн., а до інтернету – 200 грн. Враховуючи державну програму з відключення аналогового ефіру, споживачам доведеться купувати тюнера вартістю від 500 грн., а за допомогою картки киянина люди отримають телебачення безоплатно. З 1 грудня 75 телеканалів в аналоговому і цифровому форматах надаватимуться безкоштовно. Заявку можна зробити за телефоном (044) 351-99-99

Також видавничий дім «Толока» приєднався до проекту «Картка киянина» як партнер соціального додатку, і тепер власники карток отримають знижку 17-20% на передплату видань в період реалізації проекту (журнали «Народный доктор», «Садовод и огородник», «Сваты», «Наша кухня», «Цветок»).

Нагадаємо, раніше були підписані меморандуми з супермаркетами «Біла-Україна», «Новус Україна» та «Торговий дім «Вест-Лайн» якими передбачено надання відповідних знижок утримувачам картки киянина. Так, «Біла-Україна» надає знижку в розмірі 7% від вартості товару (окрім акційних, товарів ТМ Clever, алкогольних і тютюнових виробів) у роздрібних цінах всім утримувачам картки киянина з моменту відкриття магазину до 12-00 у понеділок, вівторок та середу.

«Новус Україна» видає безкоштовно накопичувальну бонусну картку «NOVUS», на яку при закупівлі товарів буде зараховуватися бонус у розмірі 3% від вартості придбаного товару.

«Торговий дім «Вест-Лайн» надає знижку в розмірі 7% від вартості товару у роздрібних цінах всім утримувачам картки киянина (окрім акційних товарів та товарів, на які поширюється державне цінове регулювання) кожного дня з 08-00 до 12-00.

З 1 серпня 2013 року утримувачам зазначеної картки надається знижка при придбанні квитка до київського зоопарку.

З питань, що стосуються «Картки киянина» можна звертатися за телефоном: 15-51 або на сайт https://www.kyivcard.com.ua.

Аптеки КП «Фармація», які беруть участь в проекті «Картка киянина»