Наша діяльність

Виступ Руслана Іщенко з Київської ТПО №3 УТОС на зональному огляді художньої самодіяльності УТОС 30.05.2019р.

Виступ квартету “Козак” Київського УВП №4 УТОС в кінотеатрі “Дніпро” 25.05.2019р.

Виступ соліста Київського УВП №4 УТОС О.Вишневського в кінотеатрі “Дніпро” 25.05.2019р.

Привітання голови правління КМО УТОС Михайла Новосецького учасникам зонального огляду художньої самодіяльності УТОС вокального жанру 30.05.2019р.

Нарада в Мінсоцполітики України 21.05.2019р. щодо недопущення зменшення бюджетної підтримки Українського товариства сліпих (звуковий файл)

Засідання правління КМО УТОС 24.04.2019р.

Засідання міського комітету доступності 19.04.2019р.

Вітання голови правління КМО УТОС М.М.Новосецького з нагоди проведення Київської “Гуморини” УТОС 3-го квітня 2019-го року у Будинку культури ім. Я.П.Батюка Київського УВП №1 УТОС

Засідання колегії Департаменту соціальної політики КМДА за участі голови КМО УТОС М.Новосецького

Участь КМО УТОС у засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності

Поліпшення доступності Будинку культури ім. Я.Батюка та Київського учбово-виробничого підприємства №1 УТОС для осіб з інвалідністю по зору

Мітинг проти монетизації пільг на проїзд 29 травня 2018

Телесюжет щодо акції незрячих киян проти монетизації проїзду, біля Окружного адміністративного суду міста Києва

“Народний контроль. Київ” Телесюжет про монетизацію проїзду

Інтелектуальний конкурс “Ерудит-2018” (Київське УВП №4 УТОС)

Виступ народного депутата України Олега Ляшка у Боярському будинку відпочинку УТОС

Позиція голови правління КМО УТОС М. Новосецького щодо безкоштовного проїзду осіб з інвалідністю

Інтерв”ю голови правління КМО УТОС М.М.Новосецького в ефірі радіо “Голос столиці” 19.10.2018р.

Фото реконструйованої зупинки автобусу №45 біля станції метро “Дарниця” (за підсумками виграного КМО УТОС позову проти КП “Київпастранс” щодо неналежних технічних умов зупинки)

Відеозапис програми на радіо “Голос столиці” від 22.10.2018р. 

Міський захід з відзначення 85-річчя з дня заснування Українського товариства сліпих та з нагоди Міжнародного дня білої тростини 18.10.2018р. (офіційна частина, звуковий файл)

Міський захід з відзначення 85-річчя з дня заснування Українського товариства сліпих та з нагоди Міжнародного дня білої тростини 18.10.2018р. (концерт, звуковий файл)

Відзначення 85-річчя заснування Українського товариства сліпих та Міжнародного дня незрячих 13.11.2018р. (Київське УВП №4 УТОС)

Інформація сайту Соціалістичної партії України про роботу з незрячими

Міський захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю (2018р.)

Форум Соціалістичної партії України щодо вирішення проблем життєдіяльності незрячих в Україні (грудень 2018р.)

YouTube-канал культурно-мистецьких заходів, в яких беруть участь члени УТОС міста Києва (організатор-директор БК ім. Я.Батюка Київського УВП №1 УТОС Володимир Ковальчук)

З вірою, надією та любов’ю!

         30 вересня 2017 року в клубі   Київського УВП-4 УТОС  було проведено загальноміський захід  для дітей та онуків  членів Київської міської організації УТОС, присвячений Міжнародному дню Білої тростини.

Директор підприємства Хіміченко В.Б. не тільки охоче підтримав пропозицію активістки Київської ТПО-2 УТОС Наталії Крупської про  проведення  на одному з підприємств м. Києва благодійної  лялькової вистави силами  театрально-естрадної студії інвалідів «Добробут та злагода»,  а і приклав всі зусилля для того щоб зробити дітям справжнє свято. Були запрошені соціальні партнери. Дітей особисто привітали і кожному вручили подарунок начальник управління праці та соціального захисту  населення Дніпровської районної в м. Києві державної адиіністрації  Соя О.В. , Президент Благодійної організації «Благодійний фонд « Дніпровський» Павленко А.М.

Діти  отримали велике задоволення  і насолоду не тільки  від  чудової, професійно виконаної, пізнавальної  лялькової вистави  «Подорож у королівство трьох кольорів» про правила дорожнього руху, а і від солодкого столу, влаштованого їм завдяки спонсорській допомозі.

Ми дуже вдячні всім , хто відгукнувся, підтримав і взяв особисто  участь у заході, сподіваємось і на подальшу співпрацю, адже діти –  це наше майбутнє.

День проведення заходу співпав з християнським святом Віри, Надії, Любові, тож бажаємо щоб  вас ніколи не покидала віра, в кожному серці панувала любов і не втрачали надії на краще майбуття.

    Голова ПО Київського УВП-4 УТОС Бойко О.П

Лялькова вистава https://www.youtube.com/watch?v=HzBsztIevh0&t=25s

4 жовтня учасники художньої самодіяльності Київського УВП-4 УТОС брали участь в ІV відкритому районному пісенному конкурсі «З любов’ю до життя». Започаткований  Київським УВП №4 УТОС, разом з Управлінням Праці та Соціального захисту населення Дніпровської районної в м. Києві Державної адміністрації і вперше проведений  у 2013р. на Київському УВП-4  УТОС,  сьогодні конкурс переріс з районного у всеукраїнський. Учасників і гостей конкурсу гостинно приймали в Центрі культури та мистецтв Дніпровського району. Виступи учасників художньої самодіяльності Київського УВП №4 УТОС були високо оцінені членами журі. Дипломами було нагороджено:  Мішаний ансамбль «Дніпрянка» за перше місце у номінації «Ансамблі»; квартет «Козак» за перше місце у номінації «Малі ансамблі»;  дует гітаристів «Срібні струни» за третє місце у номінації «Малі ансамблі». Дипломом «За участь» у номенації «Сольного співу» нагороджені Світлана Печерська та Юрій Камєнькович.
Вітаємо переможців та їх керівника  Соколовського Генадія Юрійовича.

Голова ВПО Київського УВП-4 УТОС Бойко О.П

Пісенний конкурс «З любов’ю до життя» https://www.youtube.com/watch?v=oTB5nryrx9Y