(044) 234-05-92 admin@kmoutos.org.ua

ДОДАМО НАШІ КОЛЬОРИ ДО «БАРВ ЖИТТЯ»!

0 Comments


         Триває підготовка до участі наших аматорів у регіональному

етапі Всеукраїнського інклюзивного фестивалю «Барви життя». Участь у ньому для наших артистів вже стає традиційною. Минулого року серед переможців «Барв життя» були і корифеї клубу Киъвського УВП №4 УТОС Микола Вашкулат – декламатор, та Олексій Вишневський – вокаліст.

     25 –го вересня у приміщенні агенції «Укрінформ» відбувся круглий стіл щодо підготовки та проведення фестивалю. Організатор заходу Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень, КМЦНТКД) культурно-мистецького комплексу «Співоче поле».

Об одинадцятій годині Жанна Румко – заступниця директора КМЦНТКД)  відкрила роботу круглого столу

У роботі заходу активну участь взяли  голова Первинної організації та директор клубу Ольга Павлівна Бойко та секретар ПО УВП №4 Аліна Альбертівна Нещерет, а також редактор відділу об’єднанної редакції періодичних видань УТОС “Заклик» Євгеній Познанський. У фестивалі «Барви життя» мають взяти участь аматори  кількох клубів столичних осередків УТОС, але з тих чи інших причин їх представники взяти участь у роботі круглого столу не змогли, тож  представники УВП №4 фактично представляли усю столичну утосівську спільноту. У своєму виступі Ольга Павлівна детально розповіла про можливості  незрячих аматорів, досягнення нашої самодіяльності не лише по Київу але і у всеукраїнському рівні, а також розповіла про потреби і проблеми, у вирішенні яких нам потрібна допомога.

         Також активну участь у роботі заходу брали Світлана Ільчук – завідуюча сектором естрадно-циркового мистецтва КМЦНТКД, іміджолог, тренер філософських практик; Михайло Горбаток – член ГО «Благодійний фонд «ЮНІТІ» для молоді з обмеженими можливостями, відомий режисер Віталій Любота, Голова незалежної групи «Творчі ініціативи» Олена Анатоліївна Василенко.  Круглий стіл проходив у дружній, творчій атмосфері, офіційні промови чергувалися із віршами, зокрема поета, члена УТОС Євгенія Познанського, які декламували Ольга Павлівна Бойко та Олена Анатоліївна Василенко.

         Також на заході було презентовано проєкт «Українська хата».

Можемо  констатувати, що «Круглий стіл» пройшов успішно. І бажаємо нашим виконавцям гідно виступити на фестивалі 28-го вересня, аби до «барв життя» додалися і яскраві кольори їх талантів.

Тезей

«Промінь».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *