(044) 234-05-92 admin@kmoutos.org.ua

БАЛЬЗАМ ДЛЯ ДУШІ

0 Comments


«Ну щоб здавалося,  слова, слова, та голос, більш нічого, а серце плаче, ожива, як їх почує». Які чудові рядки! Як влучно сказав поет! Дійсно, довершене слово, ще й підсилене чудовим співом, оживляють серце, і примушують його битися сильніше. Можна з упевненістю сказати, що двадцять третього травня майже півсотні сердець забилися сильніше. Саме цього дня на УВП №2 відбувся літературно-пісенний вечір. Господинею цього дійства була  Марія Романенко. Саме так. Це було справжнє дійство, яке залишило незабутній слід у серцях присутніх.

Вечір розпочала піснею Яна Калиновська, яка своїм чарівним голосом підготувала присутніх до сприймання поезії. Поетичним словом славили весну: Марія Романенко, Генадій Горовий, Віталій Гребенюк, Наталка Кащенко, Світлана Проніна. Продовжили оспівувати весну своїми чарівними голосами гості цього заходу Тетяна Коробка та Олександр Ніконенко.

В травні людство  відзначає День матері.  Цю тему теж не оминули наші поети. А вечір линув далі, плавно переходячи від теми до теми. Не обійшлося і без гумору. На цій веселій ноті свято закінчилося. Нагорода виступаючим, були гарячі оплески. Поетичне Слово і пісня розбудили серця присутніх від зимового сну і подарували їм хороший настрій на довгий час.

                                                                                                  С.В. ПронінаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *