(044) 234-05-92 admin@kmoutos.org.ua

Відійшов у Вічність Анатолій Іванович Матусевич

0 Comments

29-го травня після триівалої важкої хвороби перестало битись серце нашого колеги, в минулому талановитого керівника, раціоналізатора виробництва, колишнього директора Київського УВП-3 УТОС, заслуженого члена Українського товариства сліпих Анатолія Івановича Матусевича.

Анатолій Іванович народився 15-го квітня 1930-го року. Він ріс здоровим хлопчиком, аж ось 22-го червня почалась війна, і по традиції тих часів він став “сином полку”. Через випадкову травму втратив зір. Проте не впав духом. Після закінчення війни став членом Українського товариства сліпих, разом з іншими активістами в середині 1950-х років започаткував роботу міської організації сліпих.Анатолій Іванович зарекомендував себе і як керівник промислових підприємств УТОС міста Києва. За час роботи на керівних посадах впроваджував для незрячих працівників нові виробничі процеси. Так, створений ним металевий затиcкач і донині збирається на деяких наших виробництвах.

За вагомий особистий внесок в розвиток Українського товариства сліпих 2006-го року, за наполяганням правління первинної організації Київського учбово-виробничого підприємства №4 УТОС, де А.Матусевич перебував на обліку, був нагороджений почесним званням “Заслуженитй член УТОС”. Мав також грамоти Центрального правління УТОС, міської влади тощо.

Анатолій Іванович до останнього зберіг ясний розум, незважаючи на непростий фізичний стан був життєрадісною особистістю та оптимістом у житті.

Нехай пам”ять про А.І.Матусевича та про його добрі справи залишиться з нами назавжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *