(044) 234-05-92 admin@kmoutos.org.ua

У Мінсоцполітики триває опрацювання проекту постанови уряду щодо зменшення фінансування статутної діяльності УТОС

0 Comments

Сьогодні у Міністерстві соціальної політики України проходить засідання робочої групи, на якому попередньо розглядається проект постанови уряду щодо внесення змін до порядку фінансування діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю.

Прикриваючись висновками Рахункової палати, міністерство намагається встановити норму, за якою діяльність УТОС та УТОГ фінансуватиметься у розмірі не більшому ніж 40 відсотків від загального розміру бюджетної програми з підтримки діяльності всіх інвалідних організацій.

Оскільки бюджетні кошти, що виділяються на підтримку діяльності УТОС, в основному витрачаються як заробітна плата нашим працівникам первинних організацій, клубів, медпунктів, бібліотек тощо, то її зменшення може призвести до фактичної зупинки нашої структури. Численні звернення щодо збереження чинного порядку фінансування та щодо протиправності пропонованих змін від організацій УТОС також знаходяться і в міністерстві, і у Фонді соціального захисту інвалідів.

Сподіваємось, що у чиновників міністерства стане сил зберегти чинний порядок, не додаючи до нього дискримінаційні норми щодо конкретної організації. Будемо інформувати Вас про це питання і в подальшому.

Адміністрація сайту КМО УТОС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *