(044) 234-05-92 admin@kmoutos.org.ua

НОВОСІЛЛЯ АМАТОРІВ

0 Comments


         Відповідно до народних вірувань у нову хату добре вселятися  на великі свята, це обіцяє господарям постійний  успіх і достаток у  їх оселі.  І хоча взагалі Восьме березня не належить до традиційних українських свят, але вдалим було рішення Київського УВП №2   поєднати святковий концерт,  присвячений Міжнародному жіночому дню і відкриття нового приміщення клубу підприємства.

Із веселим гомоном займають місця у залі співробітники УВП та гості. Приміщення затишне, добре освітлене, увесь декор витримано у світлих тонах.

         На самому початку заходу директор  О. Р. Віньковський пропонує присутнім подякувати оплесками майстру, вмілі руки якого фактично зробили цю красу. При цьому директор наголошує на тому що сам майстер –Максим Тимчук виховувався у родині незрячих, а що може краще  характеризувати людей, ніж гідні, працьовиті діти. Зал не шкодує оплесків. Тепло вітав Олександр Романович представниць прекрасної статі, побажав їм затишку, миру, любові.

         Одним з почесних гостей була відомий громадський та політичний діяч, лікар, народний депутат України, голова комітету  ВР із охорони здоров’я  Ольга Богомолець. У своєму виступі вона  не лише вітала жінок, але й розповіла про перші зустрічі із незрячими, які відкрили їй наскільки духовно багатими, моральними та патріотичними можуть бути люди, які не бачать світла.  Звичайно, не оминула Ольга Богомолець і актуальні проблеми сучасності,  її слова про те, що «іти до Європи слід не шляхом підвищення тарифів» були підтримані  усіма присутніми. Політик сподівається і надалі на плідну співпрацю із  незрячими людьми.

Тепло вітали господарів і їх друзі із столичного УВП №4 на чолі із директором клубу чарівною О. П. Бойко.

Вона зачитує наступне віршоване привітання  написане Є. В. Познанським

Іде восьме березня Знову питання:

Яки подарунок потрібен коханій?

Що:  гарний букет, гаманець з долярами

Чи навіть путівка на теплі Багами?

Та чоловіки з УВП№2

Дарують дівчатам не тільки слова,

Не тільки класичні такі подарунки

Ошатні букети та гарні пакунки.

Вони подарунок ще кращій зробили

Клуб  гарний та затишний знов відтворили.

Хоча, якщо чесно по правді сказати

То це не лише для прекрасної статі.

Бо є тут чимало  аматорів юних.

Нехай тут  співають і люди і струни

Нехай тут поезії ллються рікою

І квітне мистецтво не тільки весною…

    На окрему розповідь заслуговує  концерт, який провели місцеві аматори на чолі із своїм керівником Яною Каріновською.

Співали сама Яна Каріновська та Тетяна Борисенко, Ольга Тимчук та Оксана Щербина Ірина Фролова та Тамара Юришенець та інші. інші.         З великим успіхом виступили гості із УВП №4 солісти Олексій Вишневський, Юрій Каменькович, чоловічий квартет «Козак» у складі Олексія Вишневського, Євгена Науменко, Володимира Бензеля та Віталія Головченка.

         Свято вдалося однозначно.  Тож сподіваємося, що народна прикмета не підведе, і  життя  та робота аматорів УВП №2 у новім клубі буде сповнена успіхів та нових досягнень.

Євгеній Познанський, “Промінь”Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *