(044) 234-05-92 admin@kmoutos.org.ua

Перевіряймо нарахування соцвиплат на “Картці киянина”!

0 Comments

Правління КМО УТОС звертає увагу членів УТОС на те, що соціальні виплати (адресні матеріальні допомоги з нагоди свят та пам”ятних днів), які надаються міською владою, зараховуються на “Картку киянина”.

Проте, “Ощадбанк”, в разі відсутності руху коштів по даній картці протягом трьох місяців поспіль, вважає цей рахунок неактивним та знімає комісію в розмірі 30 гривень.

Таким чином, слід регулярно перевіряти баланс “Картки киянина”. Це зручно зробити, зателефонувавши, навіть з мобільного телефону, на гарячу лінію “Ощадбанку”, за безкоштовним номером 0-800-210-800 та вказати останні чотири цифри банківського рахунку на передній стороні картки. У відповідь автовідповідач надасть інформацію по рахунку. Перша спроба за день є безкоштовною.

Принагідно інформуємо, що згідно розпорядження КМДА від 18.01.2019р. №87 “Про надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва з нагоди відзначення Дня Соборності у 2019 році” розмір матеріальної допомоги особам з інвалідністю по зору становить 450 гривень, а особам І групи, що одержують державну соціальну допомогу або соціальну пенсію – 900 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *