(044) 234-05-92 admin@kmoutos.org.ua

Пікет КМДА для захисту прав працівників Київського УВП №3 УТОС

0 Comments

Сьогодні в Київській міській раді відбувалось чергове сесійне засідання. З вимогами до керівництва міста під стіни Київради вийшли незрячі працівники нашого Київського троетьогог підприємства з вимогами до столичних очільників втрутитись у ситуацію, що склалась довкола будівництва житлового будинку на ділянці, що є у постійному користуванні підприємства.

Ось вже декілька тижній невстановлені особи фактично блокують будівельні роботи, розбили палатки біля входу на територію земельної ділянки, та закликають міську вдалу припинити, на їхдумку, незаконне будівництво. Силами пікетувальників сіється думка, що забудовник порушує історичний ландшафт та знищує історичні пам*ятки. І це при наявності всіх погоджень і навіть дозволу Міністерства культури України на проведення будівельних робіт, який ці горе-активісти чи сили, що за ними стоять, не оскаржують.

Представники підприємства домовились, що найближчим часом профільний заступник голови КМДА запросить керівництво УВП №3 УТОС на особистий прийом до мерії для вирішення всіх проблемних питань.

Разом з цим, УВП-3 УТОС вже звернулось листом до начальника ГУ НП в Києві Андрія Крищенка з проханням провести перевірку законності пікету невстановленими особами ділянки УВП №3 УТОС та факти перешкоджання будівництву.

Слідкуємо за розвитком подій…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *