Про реабілітаційний збір працівників Київського УВП №2 УТОРС на базі відпочинку “Маяк” у Херсонській області

Ось і закінчився наш реабілітаційно-культурний збір 2020, який проходив набазі «Маяк» (с. Залізний порт Херсонської обл.) хочеться сказати, що час пролетів так швидко, що і досі не можемо повірити в закінчення нашого реабілітаційного збору. Позаду залишилися знайомства з реабілітантами, вечори відпочинку, цікаві бесіди, конкурси та звичайно ж море позитивних емоцій, які залишаться в пам’яті надовго.

         Найбільш хвилюючим моментом, було підготування реабілітаційної програми, яка відповідала б інтересам реабілітантів та усім вимогам. Але вже з перших днів проведення нашого збору, ми дізналися більше один про одного та намагалися кожен вечір урізноманітнити так, щоб люди отримували максимальне задоволення. Нашим основним завданням, було не перезавантажувати різними бесідами, режимними моментами чи якимись лекціями, а просто щоб люди могли познайомитися та поспілкуватися один з одним, при цьому обмінюючись певним життєвим досвідом.

Наша реабілітація полягала в обговоренні на сьогоднішній день питань, пов’язаних з доступністю усього того, з чим незрячі кожен день стикаються. Також збагатилися і літературно, провівши вечір поезії, яка є не менш важливою для нашого розвитку. Веселі та цікаві ігри, конкурси зробили внесок у наш збір.

Щиро хочеться подякувати Київській міській організації, яка зробила не малий внесок.  Ми безмежно дякуємо керівництву, яке дало можливість людям з порушеннями зору отримати велике задоволення від спілкування, знайомства, участі в конкурсах, відпочити та просто залишити приємні спогади про літо для того, аби ця поїздка здійснилася…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *