(044) 234-05-92 admin@kmoutos.org.ua

Інформація про засідання правління КМО УТОС

0 Comments

25-го червня у приміщенні клубу Київського учбово-виробничого підприємства №2 із дотриманням протиепідемічних заходів відбулось чергове засідання правління КМО УТОС.

В ході засідання членами правління гостро обговорювались питання майбутнього фінансування УТОС – на конкурсній основі чи окремою бюджетною програмою. Звучали різні точки зору. Правління прийняло рішення – співпрацювати з депутатами ВР для напрацювання законодавчого підходу щодо фінансування УТОС та УТОГ поза конкурсом.

Також резонансною була новина про плани міської влади з 01-го липня запровадити проїзд пільговиків за карткою киянина, без врахування потреб осіб з інвалідністю першої групи по зору. що користуються почасти послугами супроводжуючого. Особливо гостро це питання стосується проїзду у метрополітені. Наразі чіткого бачення у міської влади немає, тому потрібно активно звертатись і до КМДА, і до Департаменту соцполітики і до керівництва КП “Київський метрополітен”, щоб не були порушені законні права незрячих киян.

Серед інших питань, члени правління обмінялись думками щодо діяльності ПОГ “Київське УВП №1 УТОС” в контексті планів його директора С.Ю.Філіпа щодо будівництва житлового будинку. За повідомленням М.Новосецького, президія ЦП УТОС вже розглядала це питання і відхилила його. До з”їзду УТОС і оновлення складу президії Центрального правління, це питання підтримуватись точно не буде, зазначив Михайло Миколайович.

Члени правління задовольнили заяву голови правління КМО УТОС Михайла Новосецького про його звільнення з 30-го червня з посади голови правління у зв”язку з великим навантаженням на посаді заступника голови Центрального правління УТОС.

На підставі статті 48 Статуту КМО УТОС виконання обов”язків голови правління КМО УТОС до скликання чергової звітно-виборчої конференції одноголосним рішенням правління покладено на Віктора Володимировича РОМАНЮКА, який донині був одним із заступників голови правління КМО.

За пропозицією новообраного голови правління КМО УТОС В.В.Романюка новим заступником голови правління КМО УТОС обрано члена правління А.О.Ліціса.

Правління розподілило рівномірно по ПО 37 аудіоплейєрів, розглядало питання про надання матеріальної допомоги членам КМО, перенесло на наступний рік проведення Конкурсу на кращу пісню про УТОС та вирішувало інші поточні актуальні питання.

З протоколом засідання можна буде ознайомитись наступного тижня на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *